Menu
Your Cart

Beauty Diamonds Serisi

Beauty Diamonds Serisi
LR ZEITGARD BD Gündüz Kremi
Yeni Ürün
50 mlSıkılaștırıcı ve dolgunlaștırıcı.Kolajen üretimini uyarır.Belirgin yüz hatları sağlar.Kırışıklıkları ve kırıșıklık derinliğini azaltır.Elastin kolajen sentezini geliștirir ve arttırır.İpeksi pürüzsüzlük sıkı bir cilt ve hissi için.Zamanın belirtilerine karșı iyi hazırlanın: șımartıcı krem ..
870,60TL
LR ZEITGARD Beauty Diamonds Gece Kremi
Yeni Ürün
Sıkılaștırıcı ve besleyici.Elastin ve kolajen sentezini geliștirir ve artırır.Kırıșıklıkların derinliğini azaltır.Genç ve güzel uyuyun: besleyici gece kremi cildinizin gece boyunca zamanın görünür belirtilerini azaltmasına yardımcı olur. Siz uyurken, cildinizin doğal hücre koruma mekanizması iki pat..
968,50TL
LR ZG Beauty Diamonds 2si1 arada Göz Kremi ve Maskesi
Yeni Ürün
30 mlKrem ve maske bir arada.Eye firming effect: Göz çevresi güçlendirilir, göz kapağı düșüklüğünü azaltmaya yardımcı olur.Kırıșıklıkların yüzeyini ve uzunluğunu azaltır.Cilt daha sıkı ve parlak görünür.Elastin ve kolajen sentezini geliștirir ve artırır.Kırıșıklıkların derinliğini azaltır.Ișıltıyla ..
870,60TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullandığınız sürece bu politikayı kabul ettiğinizi varsayacağız.