Menu
Your Cart

LR Blog RSS Feed

19 Oca Cilt lekeleri için önerdiğim LR Ürünleri
0 143
Bunu 3 ayrı başlık altında inceyelelim: Güneş lekeleri, sivilce lekeleri, doğum lekeleri. Değerlendirme yaparken gözeteceğimiz en önemli şey sivilce ve sivilceye yatkınlık olacak. Çünkü bir problemi gidereyim derken bir başkasına sebep olmak istemiyoruz. Yani cilt tipini dikkate alıyoruz.Tüm cilt ti..
18 Haz LR üyesi ve LR iş ortağı farkı nedir?
0 270
Avrupa’nın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biri olan LR Healty & Beauty’nin ürünleri mağazalarda satılmaz. Şirket çok katlı pazarlama ve üyelik sistemiyle çalışır. Ürünler, şirkete üye olan bağımsız satıcılar tarafından pazarlanır ve satılır. LR üyeleri yaptıkları satışlardan direkt kar alırl..
18 Haz LR kargo ücreti ne kadar?
0 277
LR bir doğrudan satış şirketi olduğu için ürünleri mağazalarda perakende olarak satılmıyor. LR ürünleri satın almakla ilgileniyorsanız doğrudan LR iş ortağı olup sipariş verebilir veya bizim gibi LR üyesi olan bir bağımsız iş ortağından alışveriş yapabilirsiniz. Her iki seçenekte de siparişleriniz Y..
18 Haz LR ürünleri nerede üretiliyor?
0 263
1985 yılında Almanya’da kurulan LR Health & Beauty, güzellik sektörüne kendi ürettiği parfümlerle giriş yaptı. Portföyüne daha sonra cilt bakımı, makyaj ve sağlık ürünlerini de ekleyen şirket bugün üretiminin çok büyük bir bölümünü Almanya’daki fabrikalarında gerçekleştiriyor.LR parfümlerinin tamamı..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullandığınız sürece bu politikayı kabul ettiğinizi varsayacağız.