Menu
Your Cart

Zeitgard 1 Temizleme Sistemi

Zeitgard 1 Temizleme Sistemi
LR ZEITGARD Pro Komple Set
Yeni Ürün
Not: Sadece Havale/EFT, Online Kredi Kartı ve Merkeze Kredi Kartı (Telefon yolu ile) ödemeleri geçerlidir!- Şarj istasyonlu cihaz- Yüz Temizleme Başlığı (adaptör dahil)- Peeling Başlığı- Anti Aging Başlığı- Sıkılaştırıcı Vücut Masaj Başlığı- Temizleme Kremi- Yüz Toniği- Vücut Kremi..
10.847,10TL
LR ZEITGARD Sıkılaştırıcı Vücut Masaj Başlığı
Yeni Ürün
LR ZEITGARD vücut kremi ile kullanım için sıkılaştırıcı vücut masaj başlığı...
1.548,90TL
LR ZEITGARD Temizleme Kremi
Yeni Ürün
125 mlKiri ve fazla sebumu etkili ve nazik bir șekilde temizler.Arındırıcı ve canlandırıcı.Cildin yenilenmesini destekler.İstenmeyen yağlı parlamayı azaltır.Temizlenmiș bir cilt ve daha iyi bir cilt görünümü isteyen 25 yaș ve üzeri kadın ve erkekler için. Tüm cilt tipleri için uygundur.Bakım ve yașl..
407,10TL
LR ZEITGARD Vücut Kremi
Yeni Ürün
200 mlSıkılaștırıcı ve esnek bir cilt sağlar.Cilde elastikiyet ve esneklik sağlar.Nemlendirir ve nemi bağlar.Kolajen olușumunu uyarır ve cildin doğal kolajen yapısını yeniden olușturur.Aktif bileșen tașıma sistemi.25 yaș ve üzeri kadınların arzusu bacaklarda, kollarda, karında ve kalçalarda pürüzsüz..
715,40TL
LR ZEITGARD Yüz Toniği
Yeni Ürün
Temizleme fırçası veya kavitasyon peelingini kullandıktan sonra cildi arındırır ve rahatlatır. Çinko PCA, allantoin ve pantenol ile cildin doğal koruyucu işlevini güçlendirir ve harungana özü sayesinde canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Alkol içermeyen formülü tüm cilt tipleri için uygundur ve cildin..
407,10TL
LR ZG Anti Aging Başlığı
Yeni Ürün
LR ZEITGARD bakımında kullanılan pürüzsüzleştirici Anti-Aging başlığı...
1.548,90TL
LR ZG Pro Yüz Temizleme Seti
Yeni Ürün
- Şarj istasyonlu cihaz- Yüz Temizleme başlığı (adaptör dahil)- Temizleme KremiNot: Sadece Havale/EFT, Online Kredi Kartı ve Merkeze Kredi Kartı (Telefon yolu ile) ödemeleri geçerlidir!..
6.294,90TL
LR ZG Yüz Temizleme Başlığı
Yeni Ürün
Temizleme kremi ile kullanım için antibakteriyel Microsilver BG™ içeren yüz temizleme fırçası...
579,90TL
ZG Pro Yüz Temizleme Başlığı + Adaptör
Yeni Ürün
Adaptörlü antibakteriyel Microsilver BG™ içeren yüz temizleme fırçası...
1.548,90TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullandığınız sürece bu politikayı kabul ettiğinizi varsayacağız.