Menu
Your Cart

Microsilver Ürünleri

Microsilver Ürünleri
LR MICROSILVER PLUS Deo Roll-on
Yeni Ürün
50 mlGenel olarak her cilt tipine (hassas cilt tipi dahil) uygundur.Ter kokusuna karşı 24 saat koruma.Alkol ve aluminyum tuzları içermez.LR MICROSILVER PLUS deodorant roll-on'un üç kat etkilidir: antibakteriyel, düzenleyici ve güçlendirici. 24 saate kadar ter kokusuna karşı güvenilir koruma sağlayan..
217,80TL
LR MICROSILVER PLUS El Kremi
Yeni Ürün
75 mlBakterilere karşı etkili.Çok kuru ve çatlayan ellerin bakımını sağlar.Hijyenik, bakımlı ellere sahip olmak isteyen herkes için. Sık sık yıkama sonucu kuruyan ve çatlayan ellere ipeksi yumuşaklık hissi verirken ellerin bakımını sağlar.Eller gün boyunca bakteriler gibi bir çok dış etkene maruz ka..
354,90TL
Microsilver Plus Diş Macunu
Yeni Ürün
75 mlÇürük ve plak oluşumunu önler.Diş eti iltihaplarını önler.Hidroksiapatit diş minesini yeniden yapılandırır.Özellikle de hasar görmüş dişler, hassas diş etleri ve ağız kokusunda etkilidir.Hassas diş ve diş etleri için ağız temizleme ve bakım yapan bakım ürünü. Çürük, plak ve diş eti iltihaplanma..
172,50TL
Microsilver Plus El Jeli
Yeni Ürün
75 mlSu kullanmadan hijyen sağlar!Seyahat sırasında ellerinizin hijyenik temizliği içinSu bulamıyorsanız ellerinizde tazelenmiş, temizlenmiş his yaratır.Bakterileri etkili şekilde yok eder.LR MICROSILVER PLUS el jeli cildi temizler ve antibakteriyel etki yaratır. Ellerinizde tazelenmiş, temizlenmiş ..
345,40TL
Microsilver Plus Kepek Önleyici Şampuan
Yeni Ürün
150 mlKepekli saçlar için.Kuru ve kaşıntılı saç derisi için.Dengede bir saç derisi mikrobiyomu için antibakteriyel düzenleyici ve güçlendirici.Kepekle savaşır ve yeni kepek oluşumunu engeller.Saça bakım yapar ve saç derisini rahatlatır.Saçı nazikçe ve yumuşak şekilde temizler, kepekle savaşır ve yen..
423,50TL
Microsilver Plus Yüz Kremi
Yeni Ürün
50 mlHassas ve derinlemesine temizlik sağlar!Cilt lekelerine karşı gelir, yağlı cilde uygundur.Bu yüz kremi iltihap önleyici etki yapar, ciltteki kirleri azaltır ve kir birikimini engeller. Cildi rahatlatır ve yeniler, cilt görünümünü düzenler. Yağlandırmaz, yapışma etkisi yaratmaz ve hızlı emilir.M..
393,50TL
Microsilver Plus Yüz Yıkama Kremi
Yeni Ürün
• Sorunlu ciltte oldukça iyi tolere edilebilir.• Sivilceye yatkın ciltlere uygundur.• Cildin yağ miktarında önemli ölçüde azalma.• Sivilcelerde belirgin düzelme.ÖZELLIKLERIBu yüz kremi iltihap önleyici etki yapar, ciltteki kirleri azaltır ve kir birikimini engeller. Cildi ra..
391,80TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullandığınız sürece bu politikayı kabul ettiğinizi varsayacağız.