Menu
Your Cart

Gıda Takviyesi

Gıda Takviyesi

    LR’ın ilk Aloe Vera ürünü ve en çok tercih edilen ürünü!

– %90 saf Aloe Vera yaprak jeli

– %9 çiçek balı içerir


Ürün Bilgileri

LR Aloe Vera Jel İçecek Ballı LR’ın ilk aloe vera jel içeceğidir ve tüm zamanların en başarılı LR ürünlerinden birisidir.


Aloe vera jel, organizmanıza daha fazla enerji ve canlılık sağlayan özel bir aktif bileşen kombinasyonudur. Bu kombinasyon bağışıklık sisteminizi güçlendirir, rejenerasyon ve metabolizma süreçlerini destekler. LR Aloe Vera Jel İçecek Ballı, aloe vera saf yaprak jelinin aktif bileşenleri, bal ve C vitamini gibi özel bileşenlerle birlikte yaşamın her aşaması için sağlık uzmanınızdır.


C vitamini temelli üç eylemle sağlınızı güçlendirir:

1) Besin kullanımını iyileştirir

2) Hücre yenilenmesini destekler

3) Enerji metabolizmasını ve bağışıklık sistemini destekler


C vitamini demir emilimini arttırır ve enerji metabolizmasını destekler. Kemiklerin, kıkırdağın ve cildin doğal işlevini korumak için düzenli kolajen oluşumunu destekler. Bağışıklık sisteminin düzenli bir şekilde işlemesine katkıda bulunur.


İpucu: Aloe Vera Jel içecek Ballı, Pro 12 ile iyi bir kombinasyondur.


ALOE VERA JELİNİN İÇERİSİNDE NELER VAR?

Aloe vera; vitaminler, enzimler, mineraller, şekerler, amino asitler gibi potansiyel olarak aktif 75 aktif bileşeni doğal olarak içerir.


Aloe vera jelde aşağıdaki vitaminler bulunur:

– B1 vitamini, insan organizmasındaki enerji dengesi için önemlidir. Vitamin B1, oksidasyon süreçlerini yönlendirdiği için detoksifikasyon süreçleri için gereklidir. Kırmızı kan hücrelerinin inşası için de önemlidir.

– B6 vitamini, amino asit metabolizması için hayati koenzimdir ve hemoglobinin sentezi için de gereklidir ve bağışıklık sisteminin uygun aktivitesini destekler.

– B12 vitamini, nükleik asidin sentezi, hafıza ve konsantrasyon için çok önemlidir. Genellikle sadece hayvansal ürünlerde bulunur, vejetaryenler için çok önemlidir.

– C vitamini bağışıklık sistemini güçlendirir, kemik, diş, kan ve hormonlar için gereklidir. Vücut hücrelerini erken yaşlanmadan korur ve toksinlerin etkilerini durdurmaya yardımcı olur.

– E vitamini serbest radikalleri nötralize eder ve bu nedenle hücreleri erken yaşlanmaya karşı korur.


Aloe vera jelinde bulunan aşağıdaki mineraller ve mikro besinlerin tümü sağlığa genel olumlu katkılarda bulunur:

– Demir, bağışıklık sistemi ve genel refahı artırmak için önemlidir.

– Kalsiyum sağlıklı kemikler ve dişler için gereklidir. Ayrıca kan pıhtılaşması ve dürtülerin kas ve sinirlerde yönlendirilmesi için de önemlidir.

– Magnezyum çok sayıda enzimin işlevselliğini kolaylaştırır. Kas ve sinirlerin aşırı uyarılmasını ve kalbi korur. Magnezyum özellikle “anti-stres minerali” olarak bilinir.

– Manganez vücuda detoksifikasyon süreçlerinde yardımcı olur ve kemikler, kıkırdakları, lifleri ve bağ dokusunu destekler.

– Selenyum stres, çevresel etkenler, sigara dumanı vb. tarafından üretilen serbest radikallerin yok edilmesine yardımcı olur. Ayrıca, bağışıklık savunması için çok önemlidir.

– Çinko serbest radikallerden korur ve bağışıklık sistemini güçlendirir.


Aloe vera jeli içerisinde ayrıca krom, potasyum, bakır, sodyum gibi önemli mineraller, folik asit ve kolin bulunur.


KALİTE GARANTİSİ

LR’ın ürünlerinde her zaman en kaliteli aloe verayı kullanır. Meksika platolarındaki ekim alanlarında kontroller düzenli olarak sürdürülmektedir. Saf aloe vera jelinin özenle işlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eşit düzeyde kalması garantilenir. Ürünler için ayrıca SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) gibi bağımsız kuruluşların sertifikalandırmasına başvurulur.


SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı test damgalarından birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’in ürettiği 4 farklı Aloe Vera jel içeceğin ortaya çıkışı, rastgele şekilde veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalışılması ve tamamlanmış son ürüne ulaşılması aşamalarını düzenli şekilde ay ay, yıl yıl denetler. IASC, Aloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir kuruluştur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, Aloe Veralı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.


EFSA* TARAFINDAN BILIMSEL OLARAK ONAYLANMIŞTIR

C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu sürdürmesine ve normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur. Ayrıca C vitamini kemiklerde normal bir kolajen üretiminin saglanmasına katkıda bulunur.

* Avrupa Gıda Güvenligi Kurumu


TÜKETİM ÖNERİSİ

LR Aloe Vera Jel İçecek Ballı‘yı günlük olarak öğünlerden önce 3 x 30 ml şeklinde tüketin. Aloe Vera Jel İçecek Ballı isteğe göre sade, sulandırılmış, hafif soğutulmuş veya oda sıcaklığında içilebilir. Belirtilen, önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erişiminden uzak tutun.

30 x 25 mlGünde sadece bir tüp ile içten gelen genç görünüm.Yenilikçi ikili kompleks beş güzellik dileğini yerine getirmenin benzersiz bir sunuyor: genç bir görünüm, duru bir cilt, temiz cilt, sıkı bir vücut, parlak saçlar, güçlü tırnaklar. Bilimsel olarak kanıtlanmış derin etki%20 Aloe Vera jeli.Ta..
3.327,80TL
1000 ml%85 Aloe Vera yaprak jeli ile%8 bal ve %6 zencefil suyundan oluşur.Güçlü bir bağışıklık sistemi destekçisi.C vitamini, çinko ve selenyum 1,2 ile zenginleştirilmiş.Benzersiz etki: Güçlendirir,destekler, harekete geçirir.Hafif ve doğal zencefil tadı.Bağışıklık sistemini hem uzun vadede hem de m..
634,60TL
1000 mlYetişkinler için.% 90 saf Aloe Vera yapraklarından ve %9 baldanoluşan doğal ürün. Binlerce yıldır süregelen tarihine uygun geleneksel şekilde hazırlanır.Metabolizmayı destekler.%90 oranında saf Aloe Vera jeli ve %9 çiçek balından oluşan doğal bir üründür. Değerli içerik maddeleri iç sağlıgımı..
557,80TL
1000 mlHer yaş grubundan erkek ve kadınlar için.Özellikle de şeker hastalarının kullanımı için uygundur.Meyvemsi tadıyla çocuklar için de oldukça uygundur.% 98 saf Aloe Vera Jeli içeren doğal içecek.Şeker ilavesiz**; dogal olarak şeker içerir.Meyvemsi, şeftali tadındaAloe Vera Jel İçecek Şeftali % ..
471,41TL
1000 mlHer yaş grubundan erkek ve kadınlar için uygundur.% 90 saf Aloe Vera yapraklarından elde edilen Aloe Vera jeli içerir.% 7 çiçek balı.Isırgan otu özü içerir.Aloe Vera Jel İçecek Sivera, bol miktarda doğal silisyum içermesi için ısırgan otu özütüyle birlikte %90 saf Aloe Vera jeli ve %7 gerçek ..
634,60TL
1000 mlHer yaştan kadın ve erkekler için.Kas - iskelet sistemini desteklemek isteyen kişiler için idealdir.%88 Aloe Vera yaprak jeli ve eklem desteği besin maddelerinden oluşan ürün.Kas -iskelet sistemini destekler.Eklemlerin normal kıkırdak fonksiyonunu destekler.Aloe Vera Portakal Aromalı Jel Içec..
634,60TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullandığınız sürece bu politikayı kabul ettiğinizi varsayacağız.