Menu
Your Cart

Aloe Vera Yüz Bakımı

Aloe Vera Yüz Bakımı
50 mlKöpüklü etkisiyle detox maske.Derinlemesine temizleme ve yoğun nemlendirme.Cildi ölü hücrelerden ve kirden arındırır.Kısa etki süresi ile kolay kullanım sağlar.Aloe Vera Köpüren Maske için hedef grubumuz genç, dinamik ve son gelişmeleri takip eden kişiler. İster erkek ister kadın hangi cilt tip..
413,50TL
200 ml Her cilt tipine uygundur.%50 Aloe Vera Jel ve yaban gülü ekstresi içerir.Gözenekleri kir ve makyajdan arındırır.Cildi durular, tazeler ve rahatlatır.Cilde nem sağlar.Cildi temizler tazeler, nem takviyesi sağlar. %50 Aloe Vera, yaban gülü ekstresi içerir. Alkol içermez!Yaban gülü özü nem ..
278,50TL
75 mlHer cilt tipine uygundur.%50 Aloe Vera Jeli, yaban gülü özü ve bitkisel peeling tanecikleri içerir.Cilt üzerindeki kepeklenmeyi alır ve kan dolaşımını harekete geçirir.Cildin doğal dengesini bozmadan görünümünü güzelleştirir.Cilt yumuşacık olur.Ögütülmüş bambudan elde edilmiş peeling granülleri..
204,20TL
75 mlHer cilt tipine uygundur. Özellikle kuru ciltler için nem kaynağıdır.%50 Aloe Vera Jel, yaban gülü ekstresi, Aquaxyl ve Aquapront™ etken maddelerini içerir.3 dakikada %95 daha fazla nem sağlar.Cildin elastikiyetini yeniler ve nem dengesini korur.%50 Aloe Vera Jel kuru ve yıpranmış cilde yoğun n..
345,40TL
150 mlNormal, yağlı ve karma cilt tiplerine sahip kişiler.Cildi nazikçe temizler, makyaj ve kirden arındırır.%50 Aloe Vera jeli ve organik yaban gülü özü içerir.Cildi nemlendirir ve kurutmaz.Normal, yağlı ve karma ciltler için.İnce gözenekli, hafif temizleme köpüğü %50 Aloe Vera jeli ve organik yaba..
203,50TL
200 ml  Kuru ve hassas cilt için de uygundur.%50 Aloe Vera Jeli ve yaban gülü ekstresi içerir.Cildi kir ve makyajdan hassas bir şekilde temizler.Cildin doğal nem dengesini korur.Cildi kurutmadan ciltte derinlemesine ve hafif temizleme sağlar.Cildin doğal nem içeriğini korur ve makyaj temiz..
278,50TL
50 mlHer cilt tipine uygundur.%50 Aloe Vera Jel, zeytin özü ve zeytin yağı içerirCildi besler ve yeniler.Gece boyunca doğal cilt fonksiyonunu düzenler.Cilt rahatlar ve yumuşacık olur.Kullanım Şekli:Her akşam temizlenmiş yüze, boyun ve dekolte bölgenizeuygulayın...
452,80TL
50 mlHer cilt tipine uygundur.%50 Aloe Vera Jel, zeytin özü ve üzüm çekirdeği yağı içerirYoğun bir şekilde nemlendirir ve cildin doğal nem dengesini korur.Cildi dış etkenlere karşı korur.Cildiniz ışıldar ve ipek gibi yumuşacık olur.Kullanım Şekli:Her sabah temizlenmiş yüze, boyun ve dekolte bölgeniz..
452,80TL
Hafif, hızlı emilen yüz için jel krem• %50 Aloe Vera Jel, ve zeytin ekstresi içerir.• Yoğun bir şekilde nemlendirir ve tazelik katar.• Cildi yeniler ve serbest radikallere karşı korur.• Cilt tazelenir ve ışıldar.Her cilt tipine uygundur.Yoğun nem sağlar ve hafif, ekstra hoş bir his bırakır. Yağ içer..
452,80TL
15 mlHer cilt tipine uygundur.%50 Aloe Vera Jel, zeytin özü ve Haloxyl içerir.Nemlendirir.Göz altı morluklarının azalmasına yardımcı olur ve cildi sıkılaştırır.Göz çevresi gerginleşir ve taze bir görünüm kazanır.Kullanım Şekli:Sabah ve akşamları göz altlarınıza uygulayın.Öneri:Temizlemenin ve bakımı..
452,80TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullandığınız sürece bu politikayı kabul ettiğinizi varsayacağız.