Menu
Your Cart

Aloe Vera Özel Bakım

Aloe Vera Özel Bakım
100 ml%45 Aloe Vera Jel ve doğal eterik yağlar içerir.Rahatlatıcı bir masaj için losyon olarak mükemmeldir.Kan dolaşımını destekler.Kaslar gevşer ve cilt yumuşacık olur.Bu çok amaçlı cilt bakım ürünü hafifçe ısıtıcı ve cilde bakım yapan bir losyondur. Yarattığı termo-etki kanakışını uyarır. %45 Aloe..
274,20TL
Her duruma göre S.O.S. bakımıAV Propolisli Krem, 100 mlAV Konsantre, 100 mlAV Acil Yardım Spreyi, 150 ml'lik pratik boyda..
819,90TL
Set içeriği:- Aloe Vera Konsantre- Aloe Vera Propolisli Krem- Aloe Vera Thermo Losyon- Aloe Vera Acil Yardım Spreyi, 150 ml- Aloe Vera El Kremi- Aloe Vera Krem Sabun- Aloe Vera Deo Roll-on- Aloe Vera Gündüz Kremi- Aloe Vera Nemlendirici Yüz Maskesi- Aloe Vera Diş Macunu- Aloe Vera Köpüren Maske- LR ..
2.928,90TL
400 ml%83 Aloe Vera Jeli, etkisi kanıtlanmış 11 bitki esansı ve propolis ile güçlü etki kombinasyonu.Gergin cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur.Rahatlatır ve serinletir.Cilt kendini yenileyerek tekrar eski dengesine kavuşur.Bu çok amaçlı cilt bakım ürünü rahatlatıcı ve serinletici etki yarat..
328,50TL
Cildin özellikle bakıma muhtaç bölgelerine özel ekstra zengin içerikli krem%20 Aloe Vera Jeli, B12 vitamini ışıldak çiçeği ve sarı çalı ekstresi içerirCildi rahatlatır ve yoğun nem sağlarCildin yenilenmesini destekler ve ciltteki kızarıklık ile kepeklenmeyi azaltırCilt yenilenir ve doğal dengesine k..
528,50TL
Yıpranmış, kuru cilt için tazeleyici ve besleyici jel• %90 Aloe Vera Jel İçerir• Anında nemlendirir ve serinletir• Cilt elastikiyetine iyi gelir• Cildinize anında bakım yapar100 ml..
274,20TL
200 ml%60 Aloe Vera Jel, ayı üzümü yaprağı,söğüt kabugu özü ve biyoaktif MSM kükürt bileşeni.Cilde gerginlik ve elastikiyet sağlar.Eklemlerde gerginlik yaşayan kişilere ve sporculara uygundur.Yumuşak ve hızlı emilen, soğuk etki yaratan jel. Masajyapılırken gerginlik hissi olan eklemlerin ve kasların..
424,20TL
100 ml%79 Aloe Vera ve bal peteği özü içerir.Cilde yoğun nem sağlar ve besler.Cilt koruma tabakasını güçlendirir ve ekstra koruma sağlar.Cilt kendini rahatlamış hisseder...
314,20TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullandığınız sürece bu politikayı kabul ettiğinizi varsayacağız.